درباره شرکت سایس

پخش ویدیو

MISSION

ماموریت

سایس شرکتی است که  با توجه به مشکلات موجود در کشور جهت خدمات و آموزش موبایل تصمیم به راه اندازی اولین و بزرگترین مجموعه خدماتی و آموزشی کشور در زمینه تعمیرات تلفن همراه به صورت تخصصی ، آموزشگاه تعمیرات موبایل با بهترین اساتید ، فروش موبایل و لوازم جانبی با بهترین کیفیت و قیمت ، فروش ابزار و قطعات تعمیرات موبایل در یکی از دسترس ترین نقاط تهران نموده هدفش فراگیر کردن فرهنگ استفاده از مشاوره  قبل از اقدام به استفاده از خدمات تعمیرات موبایل می باشد و افزایش آگاهی در جامعه است.  

سایس با ایجاد شبکه ای از متخصصین  و مشاورین متخصص و از طریق تولید محتوای متناسب با نیاز جامعه و ایجاد دسترسی آسان به خدمات ، به دنبال فراگیر کردن فرهنگ استفاده از مشاوره و افزایش آگاهی در جامعه است.

Vision

چشم انداز

سایس در سه سال آینده جامعه بزرگی از متخصصین تعمیرات موبایل و اساتید خوشنام را ایجاد می کند که با هم افزایی و اثربخشی هر چه بیشتر تحت پوشش محتوای آموزشی و مشاوره تخصصی به مراجعه کنندگان خدمات تخصصی ارائه میدهد .با امید به اینکه با آگاهی رسانی هرچه بیشتر , مشکلات پس از استفاده از خدمات کمتری در جامعه وجود داشته باشد و  سایس محلی امن برای اعتماد و ارائه خدمات تعمیرات موبایل باشد.

سایس در یک چشم انداز سه ساله تلاش می کند جامعه بزرگی از متخصین تعمیرات موبایل و اساتید خوشنام را تشکیل دهد تا با ایجاد حس اعتماد و تخصص از طریق ارائه محتوای آموزشی و مشاوره تخصصی به مخاطبان و مراجعه کنندگان ، دانش افراد را نسبت به خدمات موبایل خود افزایش داده و با این کار تاثیر قابل توجهی در جامعه داشته باشد.

Services

خدمات شرکت سایس

شرکت سایس بهترین خدمات را در حوزه تعمیرات گوشی موبایل ارائه می‌دهد.

Location

شرکت سایس کجاست؟

شرکت سایس در غرب تهران، محدوده پونک قرار دارد که یک ساختمان با ۵ طبقه می‌باشد و طبقات مختلف آن به ارائه خدمات مختلفی در این حوزه می‌پردازند.

آدرس:
بزرگراه اشرفی اصفهانی – بالاتر از میدان پونک – نبش پونه دوم – ساختمان سایس – پلاک ۳۹

Shop

فروشگاه تخصصی فروش ابزار

واحد فروش سایس یک فروشگاه بسیار کامل و مجهز است و تمامی ابزارآلات تعمیرات موبایل در انواع مختلف در این واحد موجود می‌باشند. هر ابزاری در این حوزه نیاز داشته باشید با کیفیت بالا، بهترین قیمت، و ضمانت اصالت کالا می‌توانید تهیه کنید.

Certificate

نمایندگی انحصاری برند های بزرگ

شرکت سایس با افتخار اعلام می‌کند که نمایندگی انحصاری سه کمپانی بزرگ JC ، MECHANIC ، AIXUN در ایران می‌باشد. تمامی محصولات این سه برند بزرگ و معتبر را می‌توانید از تنها نماینده رسمی آنها در ایران یعنی شرکت سایس تهیه کنید.

Institute

آموزشگاه برتر کشور

یکی از بهترین و مجهز ترین آموزشگاه‌های کشور، با بهترین و مدرن ترین محیط، مخصوص هنرجویان! وجود دستگاه های کاملا حرفه‌ای در کنار بهترین اساتید، شرایط کاملا ایده آل را برای علاقه مندان به این حوزه فراهم آورده است.

Mobile Repair

مرکز تخصصی تعمیرات موبایل

یکی از خدمات مهم مجموعه سایس، ارائه خدمات فوق تخصصی تعمیرات انواع گوشی موبایل است. حرفه ای ترین و با سابقه ترین تعمیرکاران ماهر، در مجموعه سایس حضور دارند و در خدمت هموطنان عزیز می‌باشند.

پوریا غیاثوندنیا

CEO

مدیران سایس

مدیریت محترم شرکت سایس:
جناب آقای پوریا غیاثوندنیا – جناب آقای ناصر الحسین توفیقی

Purposes

اهداف مدیریت مجموعه

مدیران مجموعه بزرگ سایس، اهداف بسیار مهمی برای این شرکت دارند.

هدف اصلی شرکت سایس ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیز با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت هاست، و رضایت مشتریان برای ما اهمیت بسیار ویژه ای دارد.

ناصر الحسین توفیقی