رویه ارسال سفارش در فروشگاه سایس

قصد داریم در این مطلب شما را با رویه ارسال سفارش در فروشگاه اینترنتی سایس آشنا نماییم.

سفارشاتی که توسط کاربران در وب سایت فروشگاه اینترنتی سایس ثبت می گردد، بعد از گذشت ۲۴ الی ۴۸  ساعت کاری پردازش می شود. 

نکته: زمان پردازش، زمان مورد نیاز برای آماده سازی کالای خریداری شده توسط تیم سایس (تاییدیه مالی، صدور فاکتور، صدور برگ خروج از انبار، بسته بندی مناسب، آماده سازی جهت ارسال) می باشد و با زمان تحویل کالا به مشتری متفاوت است. زمان تحویل سفارش به مشتری بر اساس شهر مقصد، نوع ارسال و نوع شرکت ارسال کننده (سایس در شهرهای تهران کالا را با پیک های موتوری مجموعه سایس ارسال می نماید و برای ارسال کالا به شهرستان ها از تیپاکس و پست پیشتاز به همراه بیمه نامه باربری استفاده می نماید) متفاوت می باشد.

روش های ارسال کالا

در فروشگاه سایس کالا های خریداری شده توسط کاربران به ۲ مدل و  از طریق ۲ روش ارسال می گردد.

مدل های ارسال

  • سفارشات قبل از ساعت ۱۴ , همان روز ارسال می شود وسفارشات بعد از ساعت ۱۴ فردای روزسفارش ارسال خواهد شد.
  • سفارشات قبل از تعطیلات رسمی و آخر هفته اولین روز بعد از تعطیلات ارسال خواهد شد.

روش های ارسال

روش ارسال پیک موتوری اختصاصی سایس:

  • این روش مخصوص مناطق ۲۲گانه استان تهران بوده و کالا توسط پیک های اختصاصی فروشگاه اینترنتی سایس ارسال می گردد.

روش ارسال تیپاکس:

این روش شامل سراسر ایران می باشد و کالای خریداری شده توسط شرکت تیپاکس ارسال می گردد. هزینه ارسال سفارشات طبق تعرفه شرکت تیپاکس(پس کرایه) می باشد. بسته به دسته وزنی کالا، حجم و ابعاد کالا و مسافت ارسال کالا از مبدا به مقصد متفاوت است. در زمانی که سفارش شما توسط شرکت تیپاکس دریافت گردید، پیامکی از طرف این شرکت برای تحویل گیرنده کالا ارسال می شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری ارسال و نام و شماره تماس تحویل گیرنده می باشد که مشتری می تواند از طریق ورود به سامانه پیگیری مرسوله تیپاکس به آدرس تیپاکس و با وارد کردن کد رهگیری که در پیامک ارسال شده از وضعیت ارسال کالای خود مطلع گردد.

روش ارسال پست پیشتاز:

  • این روش شامل سراسر ایران می باشد و کالای خریداری شده توسط شرکت پست ارسال می گردد. هزینه ارسال سفارشات طبق تعرفه شرکت پست (که در سایت این شرکت قابل مشاهده می باشد) بسته به دسته وزنی کالا، حجم و ابعاد کالا و مسافت ارسال کالا از مبدا به مقصد متفاوت است. در زمانی که سفارش شما توسط شرکت پست دریافت گردید، پیامکی از طرف این شرکت برای تحویل گیرنده کالا ارسال می شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری ارسال و نام و شماره تماس تحویل گیرنده می باشد که مشتری می تواند از طریق ورود به سامانه پیگیری مرسوله پست به آدرس https://tracking.post.ir با وارد کردن کد رهگیری که در پیامک ارسال شده از وضعیت ارسال کالای خود مطلع گردد.

رویه تحویل کالا:

  • در زمان تحویل سفارش خود از مامورین ارسال، کارت شناسایی معتبر درخواست نمایید.
  • در زمان تحویل سفارش توسط مامورین تحویل به مشتری، مشتری می بایست کارت شناسایی معتبر خود را به مامور تحویل ارایه نماید، کارت شناسایی باید متعلق به صاحب پروفایل کاربری در سایت سایس باشد در غیر اینصورت مامور تحویل، می تواند از تحویل کالا اجتناب نماید.
  • در زمان تحویل کالا از مامورین تحویل (در تمام روش های ارسال)، حتما از صحت ارسال و سلامت فیزیکی بسته بندی و همچنین یکسان بودن کالای تحویلی و کالای سفارش داده شده و همچنین تعداد کالا تحویلی طبق فاکتور خرید، اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که مغایرتی در هر کدام از موارد ذکر شده مشاهده گردید، از دریافت کالا اجتناب نموده و مراتب را از طریق پنل کاربری خود با ورود به بخش تیکت ها با همکاران سایس در میان گذاشته تا مورد رفع گردد.

نک مهم:

  • مامورین تحویل (در تمام روش های ارسال)، فقط مسئول تحویل سفارش شما می باشند، لذا در خواست های غیر از ایشان نداشته باشید.

 شرایط گارانتی کالای خریداری شده:

طبق توافقات انجام شده از زمان راه اندازی فروشگاه های آنلاین، تمام شرکت های گارانتی کننده، برگ گارانتی به همراه فاکتور خرید را معتبر دانسته و نیازی به مهر زدن برگ گارانتی از طرف فروشنده نیست، لذا در حفظ و نگهداری فاکتور خرید کالای خود کوشا باشید.

همچنین شما می توانید فاکتور خرید خود را با ورود به صفحه کاربری خودتان در وب سایت فروشگاه اینترنتی سایس، در بخش سفارشات مشاهده و پرینت بگیرید. 

مسئولیت گارانتی کلیه کالاهای موجود در وب سایت فروشگاه اینترنتی سایس بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و عمدتا داخل بسته بندی ها کارت گارانتی وجود دارد، در برخی موارد کارت گارانتی روی جعبه یا بسته بندی کالا چسبانده می شود؛ اگر کالایی در فروشگاه اینترنتی سایس وجود داشته باشد که فاقد گارانتی باشد، حتما در توضیحات آن محصول این مورد درج گردیده است، لذا در صورتی که مشتری کالای فاقد گارانتی را خریداری نماید، مسئولیت های مربوطه نسبت به عدم دارا بودن گارانتی از فروشگاه اینترنتی سایس ساقط شده و بر عهده خریدار خواهد بود.

سایس، قدردان حسن انتخاب شماست