در حال حاضر ثبت سفارش تنها از طریق درگاه بانکی وبسایت امکان پذیر می‌باشد

شیوه‌های پرداخت

به علت اینکه ماهیت و فعالیت فروشگاه سایس فقط به صورت آنلاین می‌باشد طبیعتاً پرداخت سفارشاتی که از طریق درگاه‌های بانکی شتاب و به صورت اینترنتی انجام می‌شود در اولویت پردازش و ارسال قرار می‌گیرند، پیشنهاد ما همواره پرداخت به شیوه‌ی آنلاین است.

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. بدیهی است پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

لازم به ذکر است سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از دو میلیون تومان است، باید پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

توضیحات

شیوه‌ی پرداخت آنلاین؛ راحت ترین روش برای انتقال وجه/ثبت سفارشات است و برای تمام استان‌ها و شهرهای ایران در دسترس می‌باشد، کلیه پرداخت‌های این شیوه از طریق درگاه‌های بانکی انجام می‌شود و بسیار ایمن می‌باشد، بنابر این الویت پردازش درخواست‌ها با سفارشاتی است که ثبت و انتقال وجه را به صورت آنلاین انجام داده باشند. توجه داشته باشید که پیش از خرید به شیوه‌ی آنلاین باید از طریق خودپرداز بانکی که کارت شما را صادر کرده رمز دوم خود را فعال کنید.