لطفأ مطلع باشید که  :

با عنایت به تفکیک کاری پرسنل سایس و با هدف پاسخگوئی سریعتر خواهشمند است متناسب با درخواست، مخاطب خود را در سایس انتخاب نمائید و از ارتباط با خطوط مستقیم و یا داخلی های سایر واحدها جدأ اجتناب نمائید ! (در صورتی که از مشتریان سابق شرکت نیستید صرفأ با واحد فروش ارتباط برقرار نمائید).

تلفن : 02137467

آدرس :بزرگراه اشرفی اصفهانی – بالاتر از میدان پونک – نبش پونه ۲- ساختمان سایس – پلاک ۳۹

     waze images 2

psd photo5

واحد اداری و مالی

ارتقاء سطح خدمت‎ رسانی مطابق با خواسته‌های مشتری
حمایت و پشتیبانی از مشتریان در راستای رفع مشکلات احتمالی
تسهیل و تسریع در فرآیند اطلاع ‎رسانی به مشتریان

psd photo8

واحد تعمیرات

اگر سوالی در رابطه با چگونگی تعمیرات و مراحل آن دارید، می توانید همین الان با شماره تماس مرکز تعمیرات موبایل تماس بگیرید. ما منتظر تماس های شما در این مجموعه هستیم.

psd photo11

واحد فروش

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، شما میتوانید در این بخش، با واحد فروش ، ارتباط مستقیم بر قرار نموده و درخواست های خود را بصورت مستقیم برای این واحد ارسال نمایید .

psd photo6

واحد آموزش

 مرکز تعمیرات موبایل سایس نه تنها یک مرکز تعمیرات بلکه یک مرکز آموزش تخصصی تعمیرات موبایل نیز هست. علاقمندان به حرفه تعمیرات موبایل می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش تماس حاصل نمایند.

قبل
بعدی

ما بر آنيم تا در جهت کسب حداکثر رضايت مشتريان با برقراري ارتباط دو طرفه از نظرات ايشان در جهت بهبود کيفيت محصولات و خدمات بهره برده و پاسخگو يي مناسب برای شکايتهاي احتمالي از طريق بکار گيری اقدامات اصلاحی و پيشگيرانه با حفظ احترام متقابل باشيم .برای درج پیشنهادات و انتقادات خود میتوانید از فرم رو به رو  استفاده کنید.

تماس با مدیریت
سبد خرید
پیمایش به بالا