لطفأ مطلع باشید که  :

با عنایت به تفکیک کاری پرسنل سایس و با هدف پاسخگوئی سریعتر خواهشمند است متناسب با درخواست، مخاطب خود را در سایس انتخاب نمائید و از ارتباط با خطوط مستقیم و یا داخلی های سایر واحدها جدأ اجتناب نمائید ! (در صورتی که از مشتریان سابق شرکت نیستید صرفأ با واحد فروش ارتباط برقرار نمائید).

تلفن : 02146016424

آدرس :بزرگراه اشرفی اصفهانی – بالاتر از میدان پونک – نبش پونه ۲- ساختمان سایس – پلاک ۳۹

واحد اداری و مالی

ارتقاء سطح خدمت‎ رسانی مطابق با خواسته‌های مشتری
حمایت و پشتیبانی از مشتریان در راستای رفع مشکلات احتمالی
تسهیل و تسریع در فرآیند اطلاع ‎رسانی به مشتریان

واحد تعمیرات

اگر سوالی در رابطه با چگونگی تعمیرات و مراحل آن دارید، می توانید همین الان با شماره تماس مرکز تعمیرات موبایل تماس بگیرید. ما منتظر تماس های شما در این مجموعه هستیم.

واحد فروش

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، شما میتوانید در این بخش، با واحد فروش ، ارتباط مستقیم بر قرار نموده و درخواست های خود را بصورت مستقیم برای این واحد ارسال نمایید .

واحد آموزش

 مرکز تعمیرات موبایل سایس نه تنها یک مرکز تعمیرات بلکه یک مرکز آموزش تخصصی تعمیرات موبایل نیز هست. علاقمندان به حرفه تعمیرات موبایل می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش تماس حاصل نمایند.

قبل
بعدی

ما بر آنيم تا در جهت کسب حداکثر رضايت مشتريان با برقراري ارتباط دو طرفه از نظرات ايشان در جهت بهبود کيفيت محصولات و خدمات بهره برده و پاسخگو يي مناسب برای شکايتهاي احتمالي از طريق بکار گيری اقدامات اصلاحی و پيشگيرانه با حفظ احترام متقابل باشيم .برای درج پیشنهادات و انتقادات خود میتوانید از فرم رو به رو  استفاده کنید.

تماس با مدیریت
سبد خرید
top