اطلاعات طبقات سایس

۰۲۱۳۷۴۶۷
آدرس: بزرگراه اشرفی اصفهانی – بالاتر از میدان پونک – نبش پونه دوم – ساختمان سایس – پلاک ۳۹
ساعت کاری : ۱۰ الی ۱۸

برای دیدن اطلاعات طبقات روی هر طبقه در عکس کلیک کنید.

اطلاعات طبقات سایس
مدیریت سایس واحددیجیتال مارکتینگ واحد آموزش و فروش واحد تعمیرات موبایل

مدیریت سایس

واحددیجیتال مارکتینگ

واحد آموزش و فروش

واحد تعمیرات موبایل

  مجموعه “سایس” با افتخار به عنوان یکی از برترین منابع در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیرات گوشی شناخته می‌شود. ما با تکیه بر تجربه و تخصص بی‌نظیر تیم فنی خود، به ارائه خدمات متمیز و ابزارهای تعمیرات موبایل با کیفیت بالا می‌پردازیم.

  ابزار تعمیرات موبایل

  به عنوان یک منبع کامل در زمینه تعمیرات  گوشی موبایل، شرکت سایس، ابزارالات تعمیرات را با کیفیت بالا به عنوان بخشی از خدمات خود عرضه می‌کند. شما می‌توانید از ما ابزارهای تعمیراتی حرفه‌ای مانند دستگاه‌های تعمیرات نرم‌افزاری، لوپ و میکروسکوپ،هیتر و هویه و قطعات یدکی با کیفیت بالا و گارانتی تهیه کنید.

  آموزش تعمیرات موبایل

  آموزش تعمیرات موبایل یکی از خدمات اصلی مجموعه “سایس” است. ما به دانش‌آموزان و هنرجوریان خود این امکان را می‌دهیم تا در بهترین دوره آموزشی مهارت‌های لازم برای تعمیر موبایل‌های مختلف را به سرعت یاد بگیرند. آموزش‌های ما شامل تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری موبایل‌ها، تعمیر صفحه نمایش، تعویض باتری، و تعمیرات دیگر مرتبط با گوشی‌های هوشمند می‌شوند.

  تعمیرات موبایل

  شرکت سایس با تیمی متخصص و مجرب در زمینه تعمیرات گوشی، به مشتریان خود خدمات تعمیرات با کیفیت عالی ارائه می‌دهد. انواع گوشی های موبایل در واحد تعمیرات سایس به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند شد. از جمله خدمات تعمیرات ما می‌توان به تعمیرات صفحه نمایش، تعویض قطعات آسیب‌دیده و رفع مشکلات نرم‌افزاری اشاره کرد.